Emisní stanice

Stanice měření emisí je oprávněna provádět měření emisí:

  1. Vozidel se zážehovými benzínovými motory a vznětovými naftovými motory všech typù a značek vybavených řízenými emisními systémy značky BOSCH.
  2. Vozidla se zážehovými benzínovými motory a vznětovými naftovými motory značek: VW, AUDI, SEAT, ŠKODA, CITROEN, PEUGEOT, RENAULT, DACIA, LADA, FIAT, LANCIA, ALFA ROMEO, OPEL, BMW, FORD, MERCEDES BENZ, SMART, VOLVO, KIA, MITSUBISHI, HYUNDAI, SUZUKI, MAZDA, HONDA, NISSAN, TOYOTA, DAEWOO, CHEVROLET, SUBARU, LAND ROVER, ROVER, CHRYSLER, PORCHE, ISUZU, LEXUS, DAIHATSU, RANGE ROVER, JAGUAR, LINCOLN, ASIA, MINI vybavená řízenými emisními systémy.
  3. Vozidla se vznětovými naftovými motory značek: JEEP, IVECO, SAAB vybavená řízenými emisními systémy.
  4. Vozidla se zážehovými benzínovými motory značek SAAB, SSANGYONG
  5. Vozidel se zážehovými benzínovými motory a vznětovými naftovými motory s neřízenými emisními systémy všech typù a značek, která má stanice k dispozici potřebná technická data pro jejich měření, seřizování a opravy.

POTŘEBNÉ PŘEDKLÁDANÉ DOKLADY K PROVEDENÍ ME:

  1. Technický průkaz vozidla

UPOZORNĚNÍ:

Měření emisí při přistavení vozidla na technickou prohlídku nemůže být starší než jeden kalendáøní měsíc, tedy 30 kalendářních dnů!

NABÍDKA PRO ZÁKAZNÍKY

Stanice měření emisí a Stanice technické kontroly jsou umístěny v jednom areálu, což pro zákazníka znamená nemalou úsporu času, když je po měření emisí ihned provedena technická prohlídka.

Firma Autocentrum Svitavy nabízí pro své zákazníky zajištění měření emisí a provedení STK i bez přítomnosti zákazníka za nezvýšenou cenu! Vozidlo je předem odzkoušeno na lince STK a provedeno měření emisí a po zjištění případných nedostatků opraveny pouze zjištěné závady, což v konečném důsledku přináší nemalou úsporu pro zákazníka! Pokud si STK a měření emisí zajišuje zákazník sám a na vozidle byly zjištìny závady, nabízíme urychlené odstranění závad a dokončení měření emisí a STK i bez přítomnosti zákazníka.
Více k problematice technických prohlídek a měření emisí najdete najdete na internetových stránkách našeho smluvního partnera
DEKRA Automobil a.s