Emisní stanice

Stanice měření emisí č. 46.09.08 je oprávněna provádět měření emisí:

  1. Rozsah provádění měření emisí podle kategorie vozidla M1 a N1.
  2. Vozidel všech značek a typů se zážehovými benzínovými motory a vznětovými naftovými motory vybavených neřízenými emisními systémy.
  3. Vozidel všech značek a typů se zážehovými benzínovými motory a vznětovými naftovými motory vybavených řízenými emisními systémy.

POTŘEBNÉ PŘEDKLÁDANÉ DOKLADY K PROVEDENÍ ME:

  1. Technický průkaz vozidla

UPOZORNĚNÍ:

Měření emisí při přistavení vozidla na technickou prohlídku nemůže být starší než jeden kalendářní měsíc, tedy 30 kalendářních dnů!

NABÍDKA PRO ZÁKAZNÍKY

Stanice měření emisí a Stanice technické kontroly jsou umístěny v jednom areálu, což pro zákazníka znamená nemalou úsporu času, když je po měření emisí ihned provedena technická prohlídka.

Firma Autocentrum Svitavy nabízí pro své zákazníky zajištění měření emisí a provedení STK i bez přítomnosti zákazníka za nezvýšenou cenu! Vozidlo je předem odzkoušeno na lince STK a provedeno měření emisí a po zjištění případných nedostatků opraveny pouze zjištěné závady, což v konečném důsledku přináší nemalou úsporu pro zákazníka! Pokud si STK a měření emisí zajišťuje zákazník sám a na vozidle byly zjištěny závady, nabízíme urychlené odstranění závad a dokončení měření emisí a STK i bez přítomnosti zákazníka.
Více k problematice technických prohlídek a měření emisí najdete najdete na internetových stránkách našeho smluvního partnera
DEKRA Automobil a.s